Skrivbyrå England
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, utfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning, tre lådor, höjd ca 106, 102x49 cm
Slitage, kompletterade delar, fanérskador, sprickor
525673
2018-03-08