Lavering möjligen sven Westman

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Palma, möjligen Sven Westman, lavering, otydligt signerad, ca 25x35 cm

525674

2018-03-09