Bänk Kina

Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina
Bänk Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 18/1900-tal, Kina, träskuren dekor, bemålad, höjd ca 50, 127x42 cm

Slitage, färgbortfall, smärre skador

525675

2018-03-08