Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, 18/1900-tal, Kina, träskuren dekor, bemålad, höjd ca 50, 127x42 cm
Slitage, färgbortfall, smärre skador
525675
2018-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här