Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, sengustaviansk, 2-delat, stomme i furu, senare bemålning i vitt, höjd ca 235, bredd 81, djup 50 cm
Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
525677
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här