Hörnskåp sengustaviansk

Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, sengustaviansk, 2-delat, stomme i furu, senare bemålning i vitt, höjd ca 235, bredd 81, djup 50 cm

Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

525677

2018-03-13