Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets första hälft, rokokostil, betsad björk, sitthöjd ca 48, 193x65 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, senare förstärkningar, senare bemålad

525683

2018-03-08