Spegellampetter Louis XV-stil
Closed
2018-03-08
525721
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, brons, Louis XV-stil, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd ca 39 cm
Dekordel samt ljuspipa ngt böjda