Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, brons, Louis XV-stil, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd ca 39 cm
Dekordel samt ljuspipa ngt böjda
525721
2018-03-08