Spegellampetter Louis XV-stil

Spegellampetter Louis XV-stil
Spegellampetter Louis XV-stil
Spegellampetter Louis XV-stil
Spegellampetter Louis XV-stil

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, brons, Louis XV-stil, för 2 ljus vardera, förgyllda, höjd ca 39 cm

Dekordel samt ljuspipa ngt böjda

525721

2018-03-08