Sekretär senbarock

Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, nedre del med 5 lådor, överdel med klaff och bakomliggande lådinredning

Skador, slitage

525735

2018-03-13