Kökredskap 12 st stål

Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål
Kökredskap 12 st stål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKREDSKAP, 12 delar, stål, bestående av 1 ´´Quack´´ thermos kanna, Maria Berntsen för Georg Jensen, 1 vattenkokare, C Jögensen för Bodum, 1 kastrull med lock, Menu, Danmark, äggklocka samt salt- och pepparströare, Paul Bocuse tillsammans med 2 vispar samt 4 slevar av olikastorlekar, höjd ca 15-38, längd 16-37 cm

Bruksslitage, mindre repor, undersidan av vattenkokaren är något bränt

525745

2018-03-08