Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANSON DESIGN, "Comet", loungestolar, 2 st, på snurrfot i förkromat stål, 1970-tal, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, ett mindre hål i sitsen
525750
2018-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här