Stolar Comet design Johanson Design 1970-tal
Closed
2018-03-10
525750
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JOHANSON DESIGN, "Comet", loungestolar, 2 st, på snurrfot i förkromat stål, 1970-tal, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, ett mindre hål i sitsen