Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAFSBERG, vas, 1880-tal, majolika, i form av björkstam, i botten märkt för Gustafsberg 85, total höjd ca 25,5 cm
Krackerleringar, nagg
525756
2018-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här