Vas Gustafsberg majolika 1880-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, vas, 1880-tal, majolika, i form av björkstam, i botten märkt för Gustafsberg 85, total höjd ca 25,5 cm

Krackerleringar, nagg

525756

2018-03-09