Bordsfiskar

Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st., 1900-tal, i form av fiskar, längd ca 21-30 cm

slitage

525774

2018-03-13