Omega Geneve 14 k guld 1980-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

OMEGA GENEVE, 14 k guld, 1980-tal, manuellt urverk, plexiglas, datum, läderrem och sölja i original, referensnr 1329051-1, verknummer 39087175, kalibernr 1030, diam 34 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

525778

Päivämäärä:

2018-03-09