Omega Geneve 14 k guld 1980-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
OMEGA GENEVE, 14 k guld, 1980-tal, manuellt urverk, plexiglas, datum, läderrem och sölja i original, referensnr 1329051-1, verknummer 39087175, kalibernr 1030, diam 34 mm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
525778
Päivämäärä:
2018-03-09