Landskap oljemålning

Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med väderkvarn och figurer, monogramsignerad samt Paris 186?, olja på papper, ca 20x27 cm

Smärre färgbortfall

525805

2018-03-09