Derriére Le Miroir bl a Kemany Rebeyrolle Adami

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, Miro, Nr 186, juni, 1970, Calder, nr 201, juni 1973. Båda kompletta med originallitografier

(Ubac, 6 litografier+3 svartvita), nr 202 (Rebyrolle, 2 färglitografier+4 svartvita), nr 206 (Adami, 5 färglitografier), nr 209 (Pol Bury, 7 färglitografier), nr 215 (Bazaine, 7 färglitografier), nr 232, (Garache, 11 färglitografier)
Skador: En rygg nött, slitage

525860

2018-03-14