Ruth Milles gips

Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips
Ruth Milles gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): (2) Flicka med kappsäck resp flicka med blomsterbukett, signerad och daterad Ruth Milles 1906 resp Ruth Milles, gips, höjd ca 27 resp 22 cm

Smärre sprickor

525900

2018-03-09