Snurrfåtöljer Montis

Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis
Snurrfåtöljer Montis

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, "Impala", Montis, ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre bruksslitage, repor

525902

2018-03-09