Olle Alberius lampa
Valmis
2018-03-09
525918
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLLE ALBERIUS, lampa,, signerad Orrefors AD 221/4, klarglas, höjd (glasdelen) ca 24,5 cm.
Repor i botten.