Fåtölj Grete Jalk

Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk
Fåtölj Grete Jalk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETE JALK, fåtölj, 1950/60-tal, France & Daverkosen, Danmark, teak, främre sitthöjd exklusive dyna ca 28, bredd ca 73 cm

Slitage, fogar har delvis släppt, främre sarg med skavmärken

525936

2018-03-09