Anders Zorn etsning Kyrkstöt

Anders Zorn etsning Kyrkstöt
Anders Zorn etsning Kyrkstöt
Anders Zorn etsning Kyrkstöt
Anders Zorn etsning Kyrkstöt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Kyrkstöt - Beadle, signerad Zorn, etsning, ca 16x11,5 cm
Litt: Hjert & Hjert 154, III état

Gulnad

525943

2018-03-09