Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOTTHARD LUNDQUIST (1908-88): Bränningar, signerad och daterad Gotthard L -57, olja på pannå, ca 73x92 cm
525946
2018-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här