Bertil Vallien skulptur
Valmis
2018-03-09
525948
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKULPTUR, Bertil Vallien, "Headman", signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga 1 av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, Kosta Boda, höjd ca 20 cm, sockel 18x18cm
Smärre stötskada i glaset