Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, Bertil Vallien, "Headman", signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga 1 av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, Kosta Boda, höjd ca 20 cm, sockel 18x18cm
Smärre stötskada i glaset
525948
2018-03-09