Ljusstakar jugend tenn
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus, jugendstil, tenn, Knut Eriksson & Co, 1900-talets första hälft, signerade L. Rbn, numrerade 18/50, höjd 24 cm
Buckla i foten på ena ljusstaken, plus slitage i fästet
525949
2018-03-09