Ljusstakar jugend tenn

Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn
Ljusstakar jugend tenn

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus, jugendstil, tenn, Knut Eriksson & Co, 1900-talets första hälft, signerade L. Rbn, numrerade 18/50, höjd 24 cm

Kuntoraportti

Buckla i foten på ena ljusstaken, plus slitage i fästet

525949

Päivämäärä:

2018-03-09