Teglashållare silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEGLASHÅLLARE, 9 st, silver, Sovjet, 4 med glasinsatser, genombruten dekor i niello och förgyllning, glasen med förgyllda mynningen, höjd (inklusive glasen) ca 12 cm
Slitage, ställvis förlust av förgyllning, anlöpning
525952
2018-03-09