Teglashållare silver

Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver
Teglashållare silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEGLASHÅLLARE, 9 st, silver, Sovjet, 4 med glasinsatser, genombruten dekor i niello och förgyllning, glasen med förgyllda mynningen, höjd (inklusive glasen) ca 12 cm

Slitage, ställvis förlust av förgyllning, anlöpning

525952

2018-03-09