Glassform tomte

Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte
Glassform tomte

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSFORM, 1900-talets första hälft, tenn, i form av en hängande tomte, höjd 23 cm

Tre nålen saknas, slitage

525963

2018-03-09