Fåtölj
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FOLKE OHLSSON, Profil, fåtölj samt fotpall, teak och svart skinn, etikett- och brickmärkt Dux, sitthöjd ca 48, total höjd 95 cm.
Bruksslitage, skinnet med vissa krackeleringar låsmekanismen för sitsvinkling defekt
525965
2018-03-09