Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FOLKE OHLSSON, Profil, fåtölj samt fotpall, teak och svart skinn, etikett- och brickmärkt Dux, sitthöjd ca 48, total höjd 95 cm.

Bruksslitage, skinnet med vissa krackeleringar låsmekanismen för sitsvinkling defekt

525965

2018-03-09