Axel Kleimer oljemålning

Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945): Motiv med bro, Paris, monogramsignerad och daterad 06, olja på duk på pannå, ca 14x18 cm

525972

2018-03-09