Bordsplateau 1800-talets slut

Bordsplateau 1800-talets slut
Bordsplateau 1800-talets slut
Bordsplateau 1800-talets slut
Bordsplateau 1800-talets slut
Bordsplateau 1800-talets slut
Bordsplateau 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1800-talets slut, fanérad i mahogny, svarvade fötter, dekor av pärlbroderi, höjd ca 7, 57x30 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, enstaka pärlor saknas

525981

2018-03-09