Resväska Samsonite

Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite
Resväska Samsonite

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMSONITE, resväska, 1940-tal, krokoimitation, skyltmärkt Samsonite, ca 50x65x24 cm

Nyckel saknas, brukslitage

525985

2018-03-09