Figuriner 5 st

Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st
Figuriner 5 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 5 st, gips, parian, varav en betitlad "Byxfickor", höjd 11 - 19,5 cm

Skador, lagningar

525987

2018-03-09