spegel 1800-tal

spegel 1800-tal
spegel 1800-tal
spegel 1800-tal
spegel 1800-tal
spegel 1800-tal
spegel 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, förgylld och bronserad dekor, infälld figurscen, ljushållare, höjd ca 81x35 cm

Saknar glas samt ljusarm, skador, löst krön

525993

2018-03-09