Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA WERNER (1909-1989): Abstrakt komposition, signerad på baksidan, olja på pannå, ca 21x15cm
525994
2018-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här