Gösta Werner olja på pannå

Gösta Werner olja på pannå
Gösta Werner olja på pannå
Gösta Werner olja på pannå
Gösta Werner olja på pannå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Abstrakt komposition, signerad på baksidan, olja på pannå, ca 21x15cm

525994

2018-03-09