Theodor Lundberg gips

Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEODOR LUNDBERG (1852-1926): Läsande flicka, monogramsignerad, gips, höjd ca 12 cm

Nagg, slitage

525995

2018-03-09