Puck Stocklassa reliefer

Puck Stocklassa reliefer
Puck Stocklassa reliefer
Puck Stocklassa reliefer
Puck Stocklassa reliefer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUCK STOCKLASSA (1922-2014): (2) Figurkompositioner, bronsrelief på lergods, signerade Puck, en monterad på träplatta, ca 19x28, respektive 27x13 cm

Smärre slitage

526003

2018-03-09