Juliusz Slabiak

Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak
Juliusz Slabiak

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973): Slädfärd i vinterlandskap, signerade Juliusz Slabiak, olja på duk, ca 48x68 cm

526007

2018-03-09