Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Munch" signerad och daterad Jörgen Nash 1981, 38 / 250, färgserigrafi, ca 76x54 cm
Fuktskada nertill
526022
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här