Jörgen Nash serigrafi

Jörgen Nash serigrafi
Jörgen Nash serigrafi
Jörgen Nash serigrafi
Jörgen Nash serigrafi
Jörgen Nash serigrafi
Jörgen Nash serigrafi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Munch" signerad och daterad Jörgen Nash 1981, 38 / 250, färgserigrafi, ca 76x54 cm

Fuktskada nertill

526022

2018-03-14