Brosch guld diamanter turkoser
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROSCH, 4 cabochonslipade turkoser samt diamanter med gammal- och rosenslipning, troligen England omkring 1900, höjd 1 cm, originalask,
ARMBAND, granater, diameter 5 cm
Etui med visst slitage, armband med skador undertill
526023
2018-03-18