Brosch guld diamanter turkoser

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCH, 4 cabochonslipade turkoser samt diamanter med gammal- och rosenslipning, troligen England omkring 1900, höjd 1 cm, originalask,
ARMBAND, granater, diameter 5 cm

Etui med visst slitage, armband med skador undertill

526023

2018-03-18