Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECHNOFIX Clown på cykel, U.S-Zone, litograferad plåt, urverksdriven, längd 14 cm, höjd 14 cm, nyckel medföljer ej
smärre slitage/repor
526026
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här