Technofix clown på cykel

Technofix clown på cykel
Technofix clown på cykel
Technofix clown på cykel
Technofix clown på cykel
Technofix clown på cykel
Technofix clown på cykel

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TECHNOFIX Clown på cykel, U.S-Zone, litograferad plåt, urverksdriven, längd 14 cm, höjd 14 cm, nyckel medföljer ej

Kuntoraportti

smärre slitage/repor

526026

Päivämäärä:

2018-03-16