Technofix clown på cykel
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TECHNOFIX Clown på cykel, U.S-Zone, litograferad plåt, urverksdriven, längd 14 cm, höjd 14 cm, nyckel medföljer ej
Kuntoraportti
smärre slitage/repor
526026
Päivämäärä:
2018-03-16