Fiskar i litografi ca 1860-tal, 11 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKAR - LAXAR, FORELLER (11). 11 planscher i färglitografi, England, ca 1860, ca 275x375 mm.

Något solkade i marginaler, enstaka småfläckar.

526029

2018-03-10