Bordslampa empire

Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, parisarbete i empire, signerad dub, förgylld brons, höjd inkl skärm ca 38 cm

Konverterbar till ljusstake

526078

2018-03-11