Herman Neujd skulptur

Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERMAN NEUJD (1872-1931): Vid källa, ung flicka, signerad H Neujd, gips, höjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage/smärre avskav

526094

2018-03-10