Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERMAN NEUJD (1872-1931): Vid källa, ung flicka, signerad H Neujd, gips, höjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage/smärre avskav
526094
2018-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner