Hans Agne Jakobsson takarmatur

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i rökfärgat glas, etikettmärkt, diameter ca 145, höjd 100 cm

1 st kupa med sprickor. Kupor med nagg. Stomme med korrosion.

526134

2018-03-13