Hans Agne Jakobsson takarmatur
Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i rökfärgat glas, etikettmärkt, diameter ca 145, höjd 100 cm
1 st kupa med sprickor. Kupor med nagg. Stomme med korrosion.
526134
2018-03-13