Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOALETTBORD med STOL, Louis XVI stil, 1900-talets början, grönmålad, beslag i mässing, totalhöjd ca 161, 118x36 cm
Sprickor, färgbortfall, slitage
526176
2018-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här