Toalettbord Louis XVi stil

Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOALETTBORD med STOL, Louis XVI stil, 1900-talets början, grönmålad, beslag i mässing, totalhöjd ca 161, 118x36 cm

Sprickor, färgbortfall, slitage

526176

2018-03-10