Royal Copenhagen jubileumsskål 1775-1975

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, porslin, jubileumsskål 1775-1975, numrerad 1224/2500, polykrom dekor med Köpenhamnsmotiv, förgylld kant och fotring, höjd 15, diameter 33 cm

526236

2018-03-13