Kinesiska sigillstämplar

Kinesiska sigillstämplar
Kinesiska sigillstämplar
Kinesiska sigillstämplar
Kinesiska sigillstämplar
Kinesiska sigillstämplar
Kinesiska sigillstämplar

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SIGILLSTÄMPLAR, 3 st, Kina, 1900-talets början, soapstone, med skuren figural dekor, höjd ca 8-11,5 cm

Zustandsbeschreibung

526237

2018-03-13