Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIGILLSTÄMPLAR, 3 st, Kina, 1900-talets början, soapstone, med skuren figural dekor, höjd ca 8-11,5 cm
Zustandsbeschreibung
526237
2018-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner