Originalfärglitografier av Chagall
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARC CHAGALL, "Vitraux pour Jérusalem", Monte Carlo (André Sauret, éditeur) 1962. 4:o. 2 st originalfärglitografier (samtliga), kolorerade planscher och andra illustrationer
Skador: Grått linneband, med lätt kantstött skyddsomslag.
526246
2018-03-11