Derriére le Miroir Hommage à Georges Braque 1964

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, No 144-146, "Hommage a Georges Braque", Paris 1964, innehåller 5 originallitografier av bl a Picasso och andra illustrationer i färg och svartvitt

Lätt bruksslitage

526256

2018-03-11